ЗСУ просить допомоги в полюванні на російський комплекс зв’язку

Збройні Сили України просять громадян повідомити у відповідний чат-бот, якщо ви ідентифікуєте російський комплекс зв’язку Редут-2УС.

Чат-бот Служби Безпеки України t.me/stop_russian_war_bot

Також ви можете повідомити цю інформацію через спеціальну форму на нашому сайті.

Ця установка призначена для побудови закритого бездротового зв’язку. Через неї росіяни отримують та дають команди, а також обмінюються інформацією між собою. Відтак знищення Редут-2УС дозволяє обірвати цей зв’язок та наближає нашу перемогу.

Редут-2УС
Редут-2УС

Редут-2УС

Якщо побачили, то повідомляйте за вищевказаними посиланнями. Проте не забудьте подбати про власну безпеку, коли фотографуєте ворожу техніку.

Під час відео або фотозйомки намагайтеся робити це максимально приховано, обережно, використовуючи якісь укриття. При цьому, краще одразу вигадати просту і вірогідну легенду, що саме ти робиш в цьому місці (втекла домашня тварина, пішов за продуктами чи ліками, провідати хворого…).

Після передачі фото чи відео, одразу видаляйте їх з телефону. Намагайтеся взагалі не вести записів, а запам’ятовувати ті чи інші речі. По можливості всі записи шифрувати – замінювати назви техніки на щось інше, наприклад на список покупок продуктів чи ліків.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.