Колаборанту балицькому не вдається виконати план щодо паспортизації ТОТ Запоріжжя

Колаборанту балицькому не вдається виконати план щодо паспортизації ТОТ Запоріжжя

В кремлі зростає невдоволення гауляйтером тимчасово окупованих територій Запорізької області євгеном балицьким.

Одна з головних вимог кремля до окупаційних адміністрацій на ТОТ України – це паспортизація усього місцевого населення. Методи уряд рф не цікавлять, головне – це цифри. Проте реальні цифри виданих паспортів від тих, про які розповідають пропагандисти, суттєво відрізняються. Зокрема на Запоріжжі гауляйтер балицький не може навіть зімітувати підтримку окупантів. Зараз росіяни активно готуються до своїх фейкових виборів у вересні. Водночас для імітації підтримки вони проводили «праймеріз» на тимчасово окупованих територіях. І на ТОТ Запоріжжя навіть згідно з доповідями окупаційних адміністрацій взяли участь лише 1500 осіб. Більшість з них росіяни звезені території рф. Ця цифра завищена удвічі та навіть вона виглядає нікчемно зважаючи на кількість населення, яке проживає на ТОТ області.

Та наразі балицький лишатиметься на посаді, позаяк кремлю важливо тримати на нібито керівних посадах в окупаційних адміністрацій колаборантів. Адже це формує пропагандистську картинку того, що місцеве населення нібито підтримує росіян і перейшло на їх бік. Проте уряд рф продовжує посилювати роль своїх кураторів на ТОТ аби контролювати колаборантів.  

Відчуваючи небезпеку для зменшення свого впливу балицький все активніше поширює тези спрямовані на інтеграцію ТОТ півдня України до російського соціально-економічного простору. Зокрема, в уявлені російських чиновників Запорізька область має інтегруватись в рамках концепції «нового Приазов’я росії», яка відводить регіону роль рекреаційної зони та агропромислового центру.

Дана концепція була презентована в ході «петербурзького міжнародного економічного форуму», до участі в якому була залучена група колаборантів на чолі з євгеном балицьким.

Окрім цього, в ході форму був підписаний меморандум про співробітництво в торгово-економічній, науково-технічній та соціально-культурній сферах з Новгородською областю рф.

Центр національного спротиву дякує місцевому населенню на ТОТ за передачу важливої інформації про колаборантів. Нагадуємо, її ви можете передавати через телеграм-бот спротиву.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.