Росіяни створили новий рух для промивки мізків дітям на ТОТ

Окупанти продовжують політику знищення самоідентифікації дітей на тимчасово окупованих територіях.

Росіяни розділяють роботу в промивання мізків дорослим та дітям на захоплених територіях. Якщо дорослих намагаються зомбувати за допомогою контролю медіа та обмеження доступу до інформації. Водночас застосовуючи репресії та елементу тиску.

Щодо дітей, то тут росіяни використовують в першу чергу школи, дитячі табори та різноманітні заходи з пропагандистами. Окремо варто зазначити “молодіжні рухи”. Останні створені по типу “волонтерських”, але в більшості є масовкою.

Першим подібним був “юг молодой”, який складається зі звезеної на ТОТ молоді, яка імітує підтримку окупації з боку місцевих. Тепер росіяни створили “Рух перших”, який є щось подібним до комсомолу й має ознаки тоталітарного культу.

Також на ТОТ продовжуються вербування підлітків до мілітаристичного угрупування “юнармія”, яке вже є аналогом гітлер’югенду з нацистської Німеччини. Всі ці “масові” рухи мають на меті  створити умови колективної залученості, коли не участь в цих рухах буде відображатись на ставленні до дитини в школах й т.д..

Центр національного спротиву закликає мешканців ТОТ покинути регіон й не губити майбутнє своїх дітей. Повернемось додому після деокупації територій!

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.