Хроніки спротиву: підпілля підриває плани окупантів щодо псевдореферендуму, присяга бійців Руху опору

Росіяни намагаються реалізувати плани по проведенню свого псевдореферендуму. Фактично тієї вистави, яку вони хочуть показати для громадян рф, та спробувати використати, аби обдурити світ.  Упродовж окупаційної весни та літа, вороги різними методами тиснуть на мешканців тимчасово окупованих територій. Вони створили гуманітарну кризу, аби змусити людей брати свої паспорти та йти на “референдум”. Вони намагаються підкупити людей, або погрожують розправою. Та незважаючи на це все, підтримки серед місцевого населення немає. Всі, хто керується здоровим глуздом, розуміє, що ніякого голосування не буде. Але навіть цю виставу спротив місцевих зриває. Адже як зрежисерувати цю виставу, якщо немає акторів? 

ВІдтак в окупантів виникли проблеми з проведенням псевдореферендуму 

За даними розвідки фейкове волевиявлення може не відбутися в усіх тимчасово окупованих районах через невдачі російської армії.

В Кремлі дійсно вірили, що зможуть ще влітку закріпитися та контролювати усю території Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Тому і запланували провести так званий референдум 11 вересня. Проте ЗСУ та підпілля на тимчасово окупованих територіях суттєво вплинули на перебіг бойових дій. 

Та росіяни продовжують в інформаційному полі просувати тему “референдуму” та готувати пропагандиську картинку. Вони розуміють, що навіть постановочне голосування може не відбутися в усіх тимчасово окупованих громадах. Причин, окрім невдач на фронті, багато. В першу чергу це спротив місцевого населення та загроза з боку партизан, які вже знають, як працювати з штабами ворога

Тому, окупанти можуть режисерувати свої постановки на окремих великих містах і потім показуватимуть цю картинку для громадян рф та у світі. Для цього вони формують списки “незалежних спостерігачів”, що вже іронічно, адже ніхто у світі цей “референдум” під дулами танками не визнає й визнавати не збирається.

“Незалежними спостерігачами” в уяві Москви мають стати місцеві колаборанти, представники “дружніх країн” та громадяни членів ЄС – агенти російського впливу. Так, вже на сході перебуває знаменита кремлівська пропагандистка з Італії Сара Реджінелла, яка з 2014 року просуває наративи Москви в Італії.

Ми вкотре закликаємо мешканців на ТОТ не брати участь у фейковому волевиявленні, аби стати актором цієї вистави.

Тим часом, сьогодні, 1 вересня, о 4:57 внаслідок чергового мінометного обстрілу російськими окупаційними військами майданчика Запорізької АЕС спрацював аварійний захист і відключився працюючий 5-й енергоблок.

Напередодні візиту місії МАГАТЕ окупанти вдалися до нових провокацій на ЗАЕС. Крім того, пошкоджено лінію резервного живлення власних потреб ЗАЕС-330 кВ. У перехідному режимі сталося знеструмлення непрацюючого енергоблока №2 із запуском дизель-генераторів.

Російська пропаганда розповідає про якийсь “міфічний десант” українських десантників на човнах. Через який вони обстрілюють місто з мінометів та ударних гелікоптерів. Зокрема ударів завдали по запланованому маршруту пересування візиту МАГАТЕ.

Проте для ЗСУ немає ніякого сенсу захоплювати станцію, якщо місцевість навколо перебуває під контролем ворога. Водночас росіянам вигідно шантажувати світ й доводити ситуацію до фарсу, перекладаючи відповідальність на українську сторону.

Нагадаємо, це не перший обстріл росіянами Енергодару. Раніше місто масштабно обстріляли 29 серпня, також масштабні обстріли з російського боку були 6 серпня.

Відтак Центр національного спротиву закликає негайно евакуюватись з тимчасово окупованих територій, аби не ставати живим щитом для ворога та допомогти нашому підпіллю. Зокрема і Руху опору. який працює на ТОТ.

Адже нещодавно військовослужбовці Сил спеціальних операцій, які входять до одного з підрозділів Руху опору, склали присягу на острові Хортиця.

Присягу склали на місці, яке є знаковим для багатьох поколінь українських вояків. Після складання військової присяги, відбулася посвята у воїни ССО. Завершилася церемонія зачитуванням символічної присяги.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.