Для розпізнавання неавтентичної поведінки на сторінках профілів та спільнот у Facebook, необхідно звертати увагу на залученість аудиторії та співвідношення вподобань і підписок. Також важливо звертати увагу на наповненість сторінки. Багато фейкових сторінок у Facebook не мають додаткової інформації, адже неавтентичні профілі не витрачають стільки часу для створення правдоподібної сторінки.
Для ретельної перевірки сторінки у Facebook рекомендовано звертати увагу на наступні розділи:
1) Інформація
Напевно, найважливіший розділ для аналізу будь-якої сторінки в соцмережі. Ця частина має важливі дані, які допоможуть у подальшому аналізі сторінки: контактні дані, опис сторінки або профілю, інші соцмережі, кількість підписок, кількість вподобань, відгуки на сторінку, посилання на інші вебсайт та додаткова інформація про сторінку.
2) Розділи Фотографій та Відео
Ці обидва розділи можуть надати додаткову інформацію в аналізі, адже деякі сторінки або спільноти дозволяють своїм користувачам публікувати фотографії на сторінці. У такий спосіб аналітик може ретельно перевірити ці фотографії та знайти потрібні йому зв’язки й інформацію для остаточного висновку.
3) Спільноти
На публічних сторінках Facebook іноді можна знайти розділ зі спільнотою. Цей розділ може надати більше інформації про аналізовану мережу, а також розуміння, чи є на цій сторінці бот-активність. Наприклад, спільнота може мати сотні тисяч підписників, але тільки 100-200 реакцій на публікації на сторінці, що свідчить про бот-активність.
4) Інше
На сторінках Facebook користувачі або адміністратори самі вирішують, які додаткові розділи матиме їхня сторінка. Тож, важливо під час аналізу ретельно переглядати інші розділи, які можуть містити інформацію про інтереси спільноти та що може обговорюватись на неї. Наприклад, у декількох неавтентичних сторінок Facebook може знаходитись розділ з YouTube.