Піклуйся про ментальне здоров’я безпечно

Психологічний стан та психічне здоров’я в умовах сучасної ситуації в країні є вкрай важливими. Багато людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й паніку. 

Звідси випливає, що населенню необхідні психологи. Особливо така потреба існує на тимчасово окупованих територіях,  де ситуація напружена, неоднозначна і де вирують панічні настрої серед жителів.

З огляду на такі обставини держава-терорист росія почала завозити психологів, підконтрольних ФСБ на тимчасово окуповані території України. Буцімто для допомоги місцевим, а насправді головна мета “психологів” полягає у збиранні інформації про нелояльних до окупантів жителів.

Такі “психологи” на додачу до консультації надають ще і безоплатну агітацію за збройні сили країни-агресора.

Ми підібрали для вас підбірку безоплатних і корисних ресурсів для консультації з психологом чи для джерел з інформацією яка буде корисною для вашого ментального здоров’я.  

  1. Hedepy терапія онлайн.
  2. Teenergizer.
  3. Психолог онлайн.
  4. UA Mental Help.
  5. Хаб стійкості.
  6. Розкажи мені.
  7. Open Doors.
  8. SafeWomenHUB.
  9.  Гарячі лінії для безплатної психологічної допомоги.

Hedepy терапія онлайн

Отримайте допомогу безплатно в  hedepy. Терапія розрахована на людей які постраждали від війни будь-яким чином. Для тих, які цього потребують, але не можуть собі дозволити чи наразі не мають ресурсів для цього.

Щоб потрапити на консультацію спеціаліст з команди проведе з вами коротке інтерв’ю, щоб переконатися, що вам дійсно потрібна послуга. Після чого ви зможете покращувати своє ментальне здоров’я з фахівцем. Для розгляду вашої кандидатури заповнюйте анкету на сайті й з вами зв’яжуться.

Teenergizer

Звернутися до консультанта або до психолога можна абсолютно безплатно. Все, що потрібно мати — це доступ до інтернету. Тут можна отримати професійну психологічну підтримку та допомогу для підлітків.

Вони готові вислухати, дати пораду і підтримати в скрутну хвилину. Ти можеш написати про будь-яку свою проблему, навіть якщо хтось вважає, що “це все вигадки”. Натискайте внизу на кнопку «Почати консультацію». Напишіть у віконці свою історію або те, про що б ви хотіли поговорити.

Психолог онлайн

На цьому сайті ви можете безплатно отримати консультацію кількох психологів у форматі онлайн листування, яке буде відкритим для перегляду всіма відвідувачами (як форум). 

Не турбуйтесь про анонімність, використовуйте псевдонім та не повідомляйте деталей за якими вас можуть ідентифікувати. Також ви можете ознайомитись з випадками які обговорювались іншими людьми з фахівцями, можливо якісь ситуації будуть корисними для вас.

Також тут професійні психологи та психотерапевти, в міру можливості, пропонують короткотермінову безоплатну підтримку українцям, які її потребують. Для індивідуальної роботи зі спеціалістом записуйтесь безплатно.

UA Mental Help

Тут борються за ментальне здоров’я нашої нації, прагнуть навчити українців прислухатися до себе і не боятися звертатися до психологів, якщо є в цьому потреба. Залишайте заявку у формі,  координатор обробить ваш запит і ви отримаєте консультацію. Подати заявку можна за посиланням.

ХАБ СТІЙКОСТІ

Сервіс психотерапевтичної допомоги є частиною платформи “Хаб стійкості”,  яка створена для психологічної підтримки українців та українок у кризовий час.

Це платформа підтримки від благодійного фонду «Брейнкульт» і ГО «Фундація Суспільність». Ви можете знайти психологічні поради або записатися на відеоконсультацію з фахівцем. Зареєструватися можна тут.

РОЗКАЖИ МЕНІ

Онлайн-платформа «Розкажи мені» надає українцям безоплатну психологічну допомогу. Якщо ви відчуваєте тривогу, у вас трапляються панічні атаки, ви близькі до депресії чи навіть на межі – залиште заявку та очікуйте. Спеціаліст зв’яжеться з вами якомога швидше.

OPEN DOORS

У цьому центрі також можливо отримати безоплатний психологічні консультації. Фахівці центру фокусуються на травмах, отриманих під час воєнних конфліктів. Для того, що зареєструватися на консультацію слід заповнити анкету за посиланням. Спеціаліст самостійно дасть зворотний зв’язок.

SafeWomenHUB

Платформа створена для надання безоплатної невідкладної психологічної, соціально-правової та гуманітарної допомоги жінкам та дівчатам, які постраждали внаслідок війни, та для підвищення їх обізнаності щодо запобігання різним формам насильства, в тому числі сексуальному насильству. Більше інформації та запис до фахівця доступний за посиланням.

Гарячі лінії для безоплатної психологічної допомоги 

    На ресурсах цієї платформи можна знайти номери гарячої лінії психологічної підтримки, а також техніки самодопомоги під час стресових ситуацій і поради, як триматись у важкі часи. 

      Надає безоплатний, конфіденційну психосоціальну підтримку в кризових ситуаціях через чати, які ведуть професійні психологи та психотерапевти. Консультують молодь у їхніх проблемах та турботах: завжди, безплатно та конфіденційно через месенджер. 

      Розпочати консультацію можна у Telegram (@krisenchatUA_bot), WhatsApp або SMS за номером (+49)1573599312.

        Всеукраїнський кол-центр безплатної психологічної підтримки цивільних та військових українців де працює лінія кризового консультування. 

        Отримати психологічну допомогу можна за номером 55-22 з 11:00 до 19:00 у будні.

          Консультації надаються у телефонному режимі або через відеозв’язок.

          Послуга доступна для мешканців усієї України за телефоном 0 800 100 102.

          Підтримуйте своє психологічне здоров’я на належному рівні. Користуйтеся безплатними ресурсами правильно. Не переходьте для роботи з психологом на російські сайти, перевіряйте і перепитуйте чи консультація буде конфіденційною і безпечною для вас. 

          Обговоріть питання, що стосуються безпеки ваших персональних даних і які гарантії вам дадуть. Будьте пильні та не ведіться на “благородні послуги” рф, вони переслідують свою мету.

          Центр національного спротиву закликає ігнорувати такі безоплатні “послуги” та надавати інформацію про фахівців, які впливають на українців.

          Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.