Загальні правила поведінки під час пересування та дій на окупованих територіях та в тилу противника

ССО, снайпери, ДРГ, ліквідація, знищення

Дійте обережно і хитро, ба навіть — підступно.
Силу застосовуй відкрито лише в тому випадку, якщо перевага однозначно на твоєму боці.

Уникай бою, який міг би поставити під загрозу життя твоєї формації.
Ніколи не виступай проти значних сил ворога і не приймай відкритого бою.
Засідка й несподіваний швидкоплинний наліт — це головні твої види боротьби.
Конспірація є важливою складовою твоєї безпеки.

Ніколи не дозволяй часовим обмеженням тиснути на тебе. Терпляче дочекайся відповідного моменту, щоби зненацька завдати удар і відразу ж зникнути.

Не дій імпульсивно, а лише холоднокровно та зважено. Ніколи не недооцінюй ворога. Ти зобов’язаний діяти з повним знанням своїх обмежених можливостей. Бездумна хоробрість нічого не варта: вона приносить плоди лише у поєднанні з розумом. Завжди визначай рівень небезпечності ситуації.

Звісно, певна безоглядність теж важлива, однак за нею має приховуватись докладне прорахування усіх можливостей. Навіть якщо тобі жодним чином не вдається уникнути зіткнення з військами, надісланими навздогін за тобою, все ж у жодному разі не ув’язуйся у бій. Обмежся стримувальним стилем ведення бою | відразу ж, як тільки зможеш, відривайся від ворога. Ти зможеш це зробити принаймні тоді, коли пересуватимешся під покровом ночі.

Якщо тебе оточили, то не намагайся відразу ж прориватися з кільця, адже зараз на тебе «полюють» поки що фізично і морально свіжі ворожі військові підрозділи. З часом супротивник втратить пильність і збайдужіє. Тоді його солдати, найімовірніше, минатимуть важкодоступні і непрохідні частини місцевості — на відміну від початкової фази оточення. Лінійні формування розійдуться, створивши прогалини між собою: тому що людям властиво вибирати (особливо вночі) зручніший шлях або сприятливіші ділянки місцевості. Ось і надійшов для тебе зручний момент для того, щоби «розчинитися». Але вдало вийшовши з кільця, ти мусиш без жодних зупинок відійти подалі від місця бою, безперервний марш не на життя, а на смерть.

Завершивши вдало якусь операцію, обов’язково зміни місцевість. Для успішного переміщення на нову територію, ще перед приходом у нову місцевість у контакт із надійними місцевими мешканцями. Вишли для попереднього рекогностування 1-2-х твоїх підлеглих. Таким чином, ти відразу ж орієнтуватимешся в нових обставинах і скоротиш період призвичаєння до нових умов.

У разі значної переваги супротивника, потрібно поділитися на найменші групи і буквально розчинитися на місцевості, щоби за якийсь час знову всім зібратися у наперед визначеному місці.

Це лише кілька із основних правил поведінки. Продовження слідуватиме в наступних публікаціях.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.