Медичне забезпечення у надзвичайних ситуаціях чи окупації

Медична допомога

Через можливе збільшення жертв, медичний персонал буде вкрай завантажений роботою. Таким чином вони мають навчити цивільних осіб тому, як надавати першу медичну допомогу та стабілізувати ситуацію з постраждалими. Це значно заощадить час для професійних медиків, аби дістатися до постраждалих. Лікарі та медперсонал мають організувати тренінги для цивільних осіб, які залишаються в містах.

Для цього рекомендуємо мати наступний інвентар:

  • Бандажі. В ідеалі це має стосуватися запасу медичних бинтів високого тиску. На практиці цивільні особи повинні відрізати матеріал довжиною 15,5-20,5 см і настільки, наскільки вистачить самого матеріалу. Матеріал слід загорнути і закріпити еластичною смужкою. Він має бути чистим і сухим.
  • Скоби та суперклей: степлер — це дуже швидкий та ефективний засіб для зшивання рани. Суперклей також можна використовувати для герметизації рваних ран.
  • Шини: частини деревини довжиною з кінцівку або суглоб можна прив’язати до тіла для захисту зламаних кісток. Це може перетворити знерухомлених на тих, які здатні пересуватися навіть отримавши поранення. Задля створення такого матеріалу можна також використовувати елементи меблів.
  • Упаковка та марля: якщо матеріали стерильні, їхні обрізки можна використовувати задля накладання пов’язки під бинтами для поглинання крові та для стабілізації сторонніх предметів, які могли проникнути в тіло, не даючи їм завдати подальших внутрішніх пошкоджень під час руху пораненого.
  • Стрічка: клейку стрічку можна використовувати разом із пластиком, щоби створити клапоть, який діє як клапан, якщо легені проколено. Це здатно зменшити швидкість, з якою легені наповнюються вологою. Засмоктування грудної клітки зазвичай закінчується летально протягом 30 хвилин. Дії, що їх описано вище, здатні подовжити термін життя людини до години і зробити пацієнта більш мобільним. Це, своєю чергою, збільшує ймовірність того, що він отримає професійну медичну допомогу.
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.