Російські фейки на тлі контрнаступу ЗС України

Телеграм

Російська сторона продовжує активно поширювати та просувати свої фейки та наративи спрямовані на дискредитацію ЗС України та керівництва країни в цілому. Мету яку переслідують ворожі медіа – підрив довіри населення України до Вищого військово-політичного керівництва України.

Так, основний наратив, який просуває ворожа пропаганда – звинувачення України в можливих терактах та диверсіях на ЗАЕС, оскільки окупанти готують собі інфоалібі перед черговим можливим терористичним актом. В контексті цього, радник голови «росенергоатому» р. карчаа заявив, що «ЗАЕС – власність рф і що саме Україна хоче атакувати станцію».

Паралельно поширюється месидж про «агресивне НАТО, що не бажає миру», основою є заява д. медвєдєва, який нещодавно зазначив, що «якби блок НАТО та США перестали постачати зброю Україні, то війна закінчилася за декілька місяців».

Третій наратив пропаганди традиційно спрямований на поширення фейкових даних, начебто російсько-окупаційні війська на Південному напрямку знищили близько 80 танків Західного виробництва та 120 бронемашин ЗС України.

У підсумку можна виділити основний факт, що російська сторона усвідомлює успішні результати контрнаступальних дій Сил оборони України, тому робить ставку на інформаційний сегмент. Проте, окупанти успішно програють і інформаційну війну проти України.

Центр національного спротиву закликає всіх громадян України, особливо тих, хто тимчасово перебуває на ТОТ, отримувати інформацію виключно з офіційних державних ресурсів.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.