Як видалити резервні копії бесід WhatsApp на телефоні

WhatsApp — це месенджер із наскрізним шифруванням. Це означає, що сам WhatsApp не бачить змісту вашої бесіди зі співрозмовником, тому історія бесід також не зберігається на серверах WhatsApp.

Але якщо ви налаштовуєте свій обліковий запис WhatsApp на новому мобільному пристрої (наприклад, купили новий телефон), то ймовірно, ви захочете відновити історію ваших переписок. Для цього WhatsApp пропонує вам зберігати історію бесід у хмарному сховищі — на Google-диску, якщо у вас Android, або на iCloud, якщо у вас iPhone, звідки їх можна легко відновити на новому пристрої.

Важливо розуміти, що там ці бесіди зберігаються в незашифрованому вигляді, і якщо зловмисник має змогу одночасно зайти у ваш обліковий запис WhatsApp і Google/iCloud, він зможе відновити історію ваших бесід. Вам варто оцінити, що для вас важливіше: зручність (мати змогу відновити історію переписок) чи конфіденційність (ніхто не може отримати доступ до вашої історії переписок, якщо він не має фізичного доступу до телефону).

Як подивитись налаштування резервного копіювання бесід WhatsApp?

1. Натисніть на три вертикальні крапки у правому верхньому куті додатка та оберіть пункт «Налаштування»

2. У «Налаштуваннях» знайдіть вкладку «Бесіди»

3. Оберіть пункт «Резервна копія бесід»

4. У розділі «Налаштування Google Диску» ви можете побачити, як часто робляться копії на Google Диск та адресу відповідного облікового запису Google. Якщо ви обрали робити резервні копії, варто захистити цей обліковий запис Google за допомогою двофакторної аутентифікації.

5. Якщо ви хочете вимкнути збереження резервних копій, натисніть на напис «Створення копії на Google Диск», а у вікні, що з’явиться, оберіть «Ніколи»

Тепер ваші нові бесіди не будуть автоматично зберігатися.

Для того, щоб видалити раніше збережені копії бесід WhatsApp, потрібно буде зайти у ваш Google-диск, зайти у розділ «Резервні копії», обрати резервну копію WhatasApp та видалити її вручну. Перейти в цей розділ можна за посиланням: https://drive.google.com/drive/backups

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.