Як знайти рідну людину використовуючи телефон

У разі, якщо ваш телефон загублено чи вкрадено, або ваша близька людина вийшла з дому та  тривалий час не відповідає на дзвінки (літні люди, діти), функція «Знайти пристрій» може допомогти вам знайти місцеперебування пристрою,  дистанційно заблокувати телефон, розмістити на заблокованому екрані повідомлення довільного змісту, вийти з вашого облікового запису та навіть стерти всі дані з пристрою.

Для цього в телефоні має бути активною опція «Знайти пристрій».

Як перевірити, чи увімкнена функція «Знайти пристрій»?

1. Зайдіть у «Налаштування» телефона (іконка у вигляді коліщатка, що з’являється, коли ви проводите по екрану згори донизу, або окрема іконка «Налаштування» на робочому екрані).

2. У «Налаштуваннях» пошукайте пункт «Безпека та місцезнаходження», а в ньому — «Знайти пристрій». Перемикач має бути в «увімкненому» стані. У деяких версіях Android простіше скористатись пошуком у меню налаштувань та записати «Знайти пристрій».

Якщо на вашому телефоні версія Android, нижча за 8.0, для коректної роботи функції вам варто встановити з Google Play офіційний додаток «Знайти пристрій» від Google LLC.

При цьому варто враховувати, що якщо зловмисник одразу після отримання вимкнув ваш телефон, а увімкнув його в ізольованому середовищі поза доступом до мережі, ви не зможете скористатись цими функціями.

Ця функція може допомогти на ТОТ знайти близьку людину, яка довго не виходить на зв’язок, дізнатись про місце знаходження літньої людини чи дитини. Ця функція дозволить подивитись де знаходиться людина, крім того, якщо існує загроза що окупанти можуть перевірити телефон, його дистанційно можна заблокувати та стерти персональні дані. Для цього обов’язково потрібно мати дані для входу в персональний профіль користувача Google(логін та пароль до нього).

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.